Chcesz pracować
w jednym
z najlepszych
i największych
Domów Mediowych?

KARIERA

Pomagamy wielu markom w zbudowaniu swojej siły. Robimy to za pomocą naszego podejścia do myślenia o danych, technologii i kreatywności oraz projektowania strategii komunikacji, które budują marki i generują sprzedaż. Gwarantujemy – będziesz uczyć się od najlepszych specjalistów na rynku.

Poszukujemy osób, które cenią sobie dobrą atmosferę w pracy oraz odpowiednie możliwości rozwoju. Ludzi inteligentnych, kreatywnych oraz otwartych na nowe technologie. Pełnych entuzjazmu i pasji. Osób pewnych siebie, potrafiących myśleć nieszablonowo oraz analitycznie zarazem.

Paid Social Media Specialist

Description

Zadania:

  • Koordynacja działań Social prowadzonych przez GroupM oraz MediaCom Budapest w ramach scope oraz analiza i weryfikacja bieżących wyników tych działań do klienta
  • · Samodzielne planowanie i realizacja działań w mediach społecznościowych z wykorzystaniem reklam Facebook Ads
  • Tworzenia globalnych oraz lokalnych strategii social przy współpracy z działami biznesowymi
  • Prowadzenie i bieżąca optymalizacja kampanii reklamowych (paid social) w mediach społecznościowych
  • Monitoring i rekomendacje optymalizacyjne dla prowadzonych działań
  • Zarządzanie działaniami social w odniesieniu do szerszej perspektywy digital
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji szkoleniowych dla Klientów
  • Raportowanie i rozliczanie efektów kampanii

Wymagamy:

· Dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii PPC na portalu Facebook
· Dobra znajomość specyfiki mediów społecznościowych (w tym najnowsze trendy w Polsce i na świecie)
· Zainteresowanie internetowym rynkiem reklamowym, bycie na bieżąco w szczególności z obszaru social media
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
· Znajomość panelu reklamowego Facebook Ads Manager
· Praktyczna wiedza dotycząca planowania, implementacji, optymalizacji i raportowania kampanii PPC na portalach społecznościowych (Facebook)
· Mile widziana znajomość oprogramowania UPCAST, MARIN lub innego Facebook PMP

Oferujemy:

  • Przyjazny proces rekrutacyjny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę zdalną, w przyszłości w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwoju, szkoleni
  • Pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w czołowym domu mediowym w Polsce

Social Media & Content Warsaw, Poland Permanent (Full Time)

script type="text/javascript"> _linkedin_partner_id = "3847537"; window._linkedin_data_partner_ids = window._linkedin_data_partner_ids || []; window._linkedin_data_partner_ids.push(_linkedin_partner_id);